Rozum do batůžku pro (před)školáky přehled

Rozum do batůžku pro (před)školáky
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154052/bmid_rozum-do-batuzku-pro-pred-skolaky-31K-154052.jpg 5 7 7

Tisíce informací v malíčku. Tato zajímavá encyklopedie představuje bohatý zdroj informací a odpoví na každou zvídavou otázku vašeho dítěte. Tisíce informací jsou přehledně uspořádány a doplněny barevnými ilustracemi, které v dětech vyvolávají touhu po poznání. . tématické řazení pro snadnější orientaci . stovky barevných ilustrací . jednoduchý a přehledný text . perfektní do školy i pro zábavu... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rozum do batůžku pro (před)školáky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

simca9342
06.07.2023 5 z 5

"Z pravěku"

Malá encyklopedie, kterou jsem u babičky na prázdninách četla spolu s kamarádkou.
Název je trefný, protože rozum je opravdu možné nacpat do batohu a cestovat- v malé knize je dost témat, která odpoví na každou otázku. Většinou dětskou takže nečekejte složité a odborné výrazy nebo velké množství dat. Ale historii včetně toho jak funguje naše lidské tělo tam najdete.

Fortuna
04.02.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem dostala ke svým šestým narozeninám. A měla jsem jí moc ráda. :)

Kate.S
11.03.2013 4 z 5

Podle mě je to příjemná knížka s krásnými ilustracemi. Vždycky mě bavilo si jí jenom prohlížet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rozum do batůžku pro (před)školáky v seznamech

v dalších seznamech1x