Ruce v hlíně: Kniha pro malé zahradníky přehled

Ruce v hlíně: Kniha pro malé zahradníky
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434571/bmid_ruce-v-hline-kniha-pro-male-zahradn-UyL-434571.jpg 4 7 7

Ať už žiješ ve městě nebo na venkově, tato knížka plná inspirativních nápadů tě naučí pozorovat a prozkoumat přírodu od jara do zimy. Zjistíš, jak pohodlně ubytovat hmyzí rodinku nebo kdy je vhodná doba na zasetí semínek. Pomocí jednoduchého návodu si vyrobíš vlastní terárko i krmítko pro ptáčky. Neboj si zašpinit ruce od hlíny a objevuj přírodu – jak roste, kvete a chutná!... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Labyrint

Easy Peasy – Gardening for kids, 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ruce v hlíně: Kniha pro malé zahradníky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (3)

Konipásek007
27.08.2024 4 z 5

Kniha je nádherně ilustrovaná a naši malou zahradnici velmi bavila. Je fakt, že ty projekty jsou jednodušší, ale to mně osobně vůbec nevadilo, alespoň jsme je fakt mohli zrealizovat, aniž by z toho bylo větší bolení hlavy. :)

rreegg1
11.12.2022 3 z 5

Kniha obsahuje typy jak si pohrat a tvorit v ramci prirody, zahradniceni. Dceri se docela libila, ja bych si dovedla predstavit lepsi napady a asi i nekdy vice funkcni. Jako navod pro dite dobre, muze rozvijet kreativitu a nauci se jak veci v prirode funguji. Ja osobne od knihy cekala vice. Jsem rada, ze bylo pouze zapujceno z knihovny.

Marta88
24.12.2020 5 z 5

Úžasná kniha pro malé zahradníky. Měla jsem ji půjčenou z knihovny a přemýšlím, že si ji koupím i do své knihovničky.

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Kniha Ruce v hlíně: Kniha pro malé zahradníky v seznamech