Rudá Sonja 2 - Démoni noci přehled

Rudá Sonja 2 - Démoni noci
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122115/bmid_ruda-sonja-ruda-sonja-2-demoni-noci.jpg 2 6 6

Rudá Sonja série

Sonja při obraně své cti zabije velitele zamorského vojenského oddílu. Rozzuření vojáci Sonju pronásledují a ona prchá do pouště. Nalézá útočiště v neznámém městě, které se však ukáže být pastí. Město terorizují démoni a pro Sonju začíná boj o život.

Romány Fantasy
Vydáno: , United Fans

Red Sonja 2 - Demons of the Night , 1981

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rudá Sonja 2 - Démoni noci. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
07.05.2020 1 z 5

Úplně jsem zklamán a přetrpěl jsem čtení

BroDan
01.09.2017 odpad!

Tak ako sa človek trmáca vlastným životom a prediera všetkými nástrahami a nešťastiami, ktoré mu prídu do cesty, sa aj ja predieram knihami a vždy čakám, či príde ešte väčšia hlúposť, ktorú dočítať je skutočný boj.

Prejdem ale k podstate. Táto "kniha" je ten najväčší odpad, aký som kedy čítal. Každý kúsok textu je pretkaný nezmyselnými, neprirodzenými a nudnými dialógmi, ktoré dej nikam neposúvajú a postavy sa v nich 10x opakujú. Autori sa nevyhli úplne nezmyselným chybám, ako bolo napríklad to, že počas jednej scény bolo počasie slnečné a počas ďalšej (ktorá sa ale odohrávala v ten istý čas len pár metrov ďalej) bolo počasie zase sychravé. Najviac ma pobavila veta "Světlá pochodní na chodbě mizeli v temnote." Vysvetli mi niekto, ako je možné že svetlo mizne v temnote? (nejde o žiadnu mágiu, proste obyčajné svetlo a obyčajná tma). Tiamu, ktorá prvýkrát ani nevedela udržať meč v ruke, sa naučila šermovať za jeden deň? Vau, to je talent!

A hlavná postava? Rudá Sonja? Ak mám byť úprimný, je to uškriekaná, sprostá a primitívna puritánka, ktorá vo vás len spení krv. Najviac ma pobavilo, keď ju niekto oslovil "ó múdra Sonja" :D

Ale to už stačí, nechcem znieť ako ufňukané decko a sťažovať sa na každý detail (je ich ešte neúrekom)...preto to zhrniem. Odpad, ktorý nemá právo nazývať sa knihou. Tejto druhej časti som nakoniec dal nádej, ale pochybil som. Tretej sa už ani len nedotknem.

Aby bol ale môj komentár plnohodnotný, knihu som dočítal do konca a toto utrpenie dobojoval dokonca. Kto vie? Možno že bude posledných 10 strán tak dobrých, že zmením názor. Bohužiaľ sa tam nachádzali len ďalšie nezmyselné a otrasné dialógy protivných postáv. Hrôza! Hodnotenie 0*, teda odpad!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rudá Sonja 2 - Démoni noci v seznamech

1999  47%Rudá Sonja 1 - Ikribův Prsten