Rumcajs přehled

Rumcajs
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165276/rumcajs-165276.jpg 4 380 380

Rumcajs série

Pohádkové příběhy o loupežníku Rumcajsovi - jedné z nejznámějších postav Václava Čtvrtka a ilustrátora Radka Pilaře, kterou děti dobře znají i z televize. Rumcajs je prvním z dílů známé trilogie Rumcajs - Manka - Cipísek. V prvním díle se děti dozvědí, jak se stal Rumcajs loupežníkem, jak utopil draka, jak vysadil duhu na nebe a ještě mnoho krásných příběhů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rumcajs. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
22.06.2024 5 z 5

Jeden z nejsympatičtějších loupežníků české historie, rodinný typ, ekolog a neúnavný bojovník proti vrchnosti. Kam se na něj hrabou Babinský, Nikola Šuhaj nebo Jan Jiří Grasel!
Díky Rumcajsovi se malí Češi od dětství učí podezíravosti vůči cizácké šlechtě. Vím to, sám jsem patřil k jeho žákům!

Koty7
15.03.2024 5 z 5

Legendární loupežník z Řáholeckého lesa, kterého známe hlavně díky povedenému večerníčku. Dočká se někdy i hrané podoby?

adam5955
01.11.2023

Nebudu hodnotit hvezdou, nebylo by to spravne. Kniha je uz docela stara, proto i vyrazy v ni kolikrat nechapu ani ja, natoz dite. Takze pokud se chystate cist detem ve skolce Rumcajse, nejdriv si to doma precctete, opravdu je tam par jazykolamu a naposlouchejte si, jak to mistrovsky zvladl p.Hoeger a zkuste menit hlasy jako on. Myslim, ze hlavne knizepana si velmi oblibite :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rumcajs v seznamech

v Právě čtených3x