Rychlé šípy, 1. díl přehled

Rychlé šípy, 1. díl
https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79591/mid_rychle-sipy-souborne-vydani-rychle--c7t-79591.jpg 5 119 119

První díl komiksů o Rychlých šípech, jejichž příběhy už vyšly časopisecky, ale do roku 1969 nikdy souhrnně. 96 příběhů Na konci slovo autora – srpen 1969.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rychlé šípy, 1. díl. Přihlašte se a napište ho.

Nelly
29.07.2022 5 z 5

Vzpomínka na dětství, kdy jsme všechny díly hltali dlouho do noci. Tenkrát mne na tom nejvíc bavilo to dobrodružství a opravdové přátelství mezi chlapci. Škoda, přeškoda, že dnes už takové (i krásně ilustrované) komiksy nevychází (počin Albatrosu s novými příběhy už není to pravé ořechové)...

rafan65
16.10.2021 5 z 5

Čteno po několika letech a snad už po páté a pořád krásná klasika která je absolutně nejlepší ve svém žánru. Nemám komiks nějak zvlášť v oblibě ale tomuto nikdy neodolam.

Pivka1
18.05.2021 5 z 5

Tisíckrát přečtené, tisíckrát půjčené, ale vždy se vrátily. Tři sešity, které mě a bráchu provázely dětstvím i dospíváním. Teď, když přijede dospělý syn, tak hledá sešity a znovu a znovu pročítá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rychlé šípy, 1. díl v seznamech

v Právě čtených1x