S malířem kolem světa přehled

S malířem kolem světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140292/bmid_s-malirem-kolem-sveta-A56-140292.jpg 5 53 53

Malovaná encyklopedie pro děti, která popisuje jednotlivé státy světa, doprovázené kreslenými obrázky .

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S malířem kolem světa. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (12)

nikolet
06.08.2024

Na téhle knize jsem jako malá milovala ilustrace. Strašně ráda jsem si je prohlížela a knihou listovala. Text jsem moc nečetla. V dnešní době je spousta informací už zastaralých a hodně se toho na mapě Evropy změnilo.

Runkyna
18.05.2024 5 z 5

Doba je rychlá, kolikrát neobstojí ani 5 let stará kniha. Tato má velmi solidní málo proměnlivý základ a holt některé podezřelé informace např. počet obyvatel je nutné ověřit na netu. Jsem nadšená!

Leona333
14.11.2022 5 z 5

Tak tenhle cestopis - kniha, byla v mém dětství - největší srdcovka! Prostě moje nej a všechno...! Myslím, že už tenkrát ve mě v podvědomí, nastartovala touhu a potřebu cestovat. Jet na všechna ta vzdálená a exotická místa. Vidět na vlastní oči třeba velrybu, delfíny, slony... Ochutnávat netradiční jídla a kochat se velkolepými stavbami.
Některé stránky jsou dnes značně opotřebované, což se není čemu divit, když si vzpomenu, jak jsem jimi otáčela stále dokola sem a tam... ; )
Knížka, která je z pohledu dnešní doby a dřívější ideologie... jaksi pasé, ale její ilustrace zůstane, jednoduše nesmrtelná...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha S malířem kolem světa v seznamech

v Právě čtených1x