Sashiko: japonská technika prošívání přehled

Sashiko: japonská technika prošívání
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19803/sashiko-japonska-technika-prosivani-19803.jpg 4 2 2

Sashiko je tradiční japonská technika, která využívá jednoduchých stehů k vytvoření dekorativních vzorů ideálních pro patchwork, quilting a vyšívání. Po obeznámení s pomůckami a základy této techniky se dozvíte jak vytvořit více než 90 vzorů. Postupy jsou popsány krok za krokem pomocí fotografií a nákresů. Jednotlivé vzory pak využijete ve 33 projektech, v nichž si zhotovíte např. prostírání, blahopřání, tašku či polštář.... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Ultimate sashiko sourcebook

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sashiko: japonská technika prošívání. Přihlašte se a napište ho.

Jíťa
13.08.2013 5 z 5

Zajímavá technika, o které jsem nevěděla nic, dokud jsem si knihu nepůjčila v knihovně. Hodnotím tedy pouze samotnou publikaci. Obsahuje základní informace o technice, historii, postupech. Následuje nepřeberné množství vzorů, doplněných kvalitními fotografiemi a cennými radami. Kniha je úžasným pomocníkem, se kterým se Sashiko snadno naučíte. Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sashiko: japonská technika prošívání v seznamech

2007  80%Sashiko: japonská technika prošívání
2007  80%21 originálních patchworkových tašek