Saturnin přehled

Saturnin
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190743/bmid_saturnin-o0C-190743.jpg 5 7521 7521

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Saturnin. Přihlašte se a napište ho.

HŠ
18.06.2024 2 z 5

Já se na tuto knihu těšila, dlouho mě nějak míjela, konečně jsem si ji půjčila v knihovně a na to, jak je slabounká, tak jsem ji četla týden. Pousmála jsem se snad dvakrát, příběh je docela dobrý, ale nepochopila jsem vložená vyprávění, která byla pro mě absolutně zbytečná, jen natahovala knihu. Jsem hodně zklamaná.

pakoshka
16.06.2024 audiokniha 5 z 5

Přečteno ušima v podání Oldřicha Víznera a bavila jsem se královsky!

Fortuna7
16.06.2024 audiokniha 4 z 5

Velmi vtipná a milá česká klasika, která se v audioknižním zpracování krásně poslouchala. Kolikrát jsem se při poslechu smála nahlas a byla jsem velmi zvědavá, co všechno ještě Saturnin vymyslí. Velmi se mi líbil popis a charaktery postav, protože se vzájemně výborně doplňovali. Teta Kateřina je neskutečně vtipná postava, ta její nesutálá rčení mě vážně bavila. No a poslední kapitolka to celé krásně završila.

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2018

27.12.2018

Zákony života nám ukládají vyzkoušet všechny možné varianty života, abychom se nakonec vrátili k té první.

Kniha Saturnin v seznamech

v Právě čtených81x