Niekto, kto ma postráži přehled

Niekto, kto ma postráži
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148643/niekto-kto-ma-postrazi-148643.jpg 4 101 101

Leigh Kendallová, úspešná newyorská herečka, havaruje na ceste za svojím manželom Loganom. Prebudí sa s ťažkými poraneniamy v nemocnici, kde sa dozvie, že Logan záhadne zmizol. Pre políciu sa tak stáva hlavnou podozrivou. Pri pátraní po manželovi Leigh zisťuje, že o ňom a jeho obchodoch takmer nič nevie, a uviazne v hrozivej spleti tajomstiev, zrady a nebezpečenstva, ale aj novej lásky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Someone to Watch Over Me , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Niekto, kto ma postráži. Přihlašte se a napište ho.

orson
02.01.2024 4 z 5

Ta obálka vysloveně odpuzuje. Jsem rád, že jsem ji ignoroval a knihu na doporučení přečetl. Velmi milé překvapení, dobrá detektivka, zajímavé postavy a hodně zvratů. Co více si přát?

Mesačnica
12.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Hmm, asi sa bude môj názor odlišovať od ostatných. Malo to dosť dlhý rozbeh, všetka tá omáčka okolo zmiznutia Leighinho manžela a aký mali super život... Len som nad tým prevracala oči. Aj Leigh mi liezla na nervy, taká panička z vyššej spoločnosti, čo nepohne doma prstom. Pamätám si, že ma to začalo viac baviť okolo 140. strany. Záhada toho, že prečo som tak dlho čítala knihu, čo ma v podstate nebavila, tkvie v tom, že som chcela vedieť, ako to dopadne. Zápletka, musím uznať, mala niečo do seba. Potom to už bolo lepšie, ale koniec možno až príliš idylický? Neviem, ale historické od tejto autorky sa mi páčili viac.

LenRan
09.02.2021 5 z 5

Moje poprvé s touto autorkou a určitě ne naposledy.
Je potřeba překonat trochu zdlouhavější úvod než se seznámíme se všemi postavami, popisy prostředí, atd. a pak se to rozjede na plné obrátky, které se nezastaví až do konce. Výborná kniha!

Zatím zde není žádná související novinka.

Být doopravdy milován ti dává sílu, doopravdy milovat ti dává odvahu

Kniha Niekto, kto ma postráži v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x