Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života přehled

Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400051/bmid_sedm-tibetanek-tajemstvi-chuti-do-z-Ocv-400051.png 4 44 44

Tibetská typologie pro ženy. Kdo by netoužil po partnerském vztahu plném lásky, dobrém zaměstnání a pevném zdraví? Ženská typologie, založená na prastarém učení o harmonii energií uchovávaném po tisíciletí v tibetských klášterech, vám pomůže uspořádat si život k co největší spokojenosti. Kniha je určena laikům, nepředpokládá hlubší znalosti orientální medicíny. Autorka rozebírá charakteristiky jednotlivých osobností, uvádí vhodná tělesná a meditační cvičení, alternativní postupy i základní rady pro každý typ. Zajímavým prvkem je propojení principu jang a jin s odpovídajícím tibetským pojetím. Vydání čtvrté.... celý text

Duchovní literatura
Vydáno: , Ikar (ČR)

Die sieben Tibeterinnen, 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (13)

kristyna.havlov
10.08.2024 2 z 5

Test v knize byl takový vselijaky, občas bych tam nezvolila třeba ani jednu variantu, kterou mi nabízeli. A jak mi test vyšel? Ano, něco na mě sedělo, ale asi bych to přirovnala jako když člověk jde ke kartarce. Ta vám např.rekne, že máte osobní problémy (ale kdo nemá?) takže se vám vlastně trefí do noty. Knihu nedoporucim dále, není to nic, co by stálo za váš čas.

KleaM
21.11.2022 3 z 5

tibetská medicína je prostě zázrak a řídit se jejím doporučením mi vyhovuje. Popis typu pro mě sedí na 100 %, stejně tak, jako v jiných knihách s tímto tématem

DominaCZ
21.12.2021 1 z 5

Blbost. Sedí na mě prý to co přesně nesnáším

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života v seznamech

v Právě čtených1x