Šest mlčících přehled

nehodnoceno
Šest mlčících
https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62365/mid_sest-mlcicich-DTP-62365.jpg 0 0 0

V Londýně existuje skupinka šesti excelentních lupičů. Říkají si "Šest mlčících". Řídí se totiž jistým kodexem cti. Když jednoho zatknou, mlčí jak zařezaný a odsedí si vysouzený trest. Ostatní, během jeho výkonu trestu, podporují finančně jeho rodinu a na účet mu ukládají podíl z vykonaných loupeží. Jak ale víme, kodexy jsou od toho, aby se porušovaly. A tak, když Damon Grey, jeden z šesti, vyjde z vězení, kde strávil osmnáct let za vraždu, kterou nespáchal, a zjistí, že jeho manželka žila v nuzotě a zemřela po porodu v chudobinci, a že na jeho bankovní konto nebyl připsán ani šilink, rozhodne se pro tvrdou pomstu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Jaroslav Tožička

The Silent Six , 1926

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šest mlčících. Přihlašte se a napište ho.

encyklopedie
16.05.2022

(SPOILER) V Londýně existuje skupinka šesti excelentních lupičů. Říkají si "Šest mlčících". Řídí se totiž jistým kodexem cti. Když jednoho zatknou, mlčí jak zařezaný a odsedí si vysouzený trest. Ostatní, během jeho výkonu trestu, podporují finančně jeho rodinu a na účet mu ukládají podíl z vykonaných loupeží.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šest mlčících v seznamech

Seamark (p)