Sestřenky přehled

Sestřenky
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25716/bmid_sestrenky-3Rw-25716.jpg 4 110 110

Sestřenky série

Krakov začátku XXI. Století. Shoda okolností způsobí setkání tří mladých dívek - Kateřiny, Stanislavy a Moniky. Společně musí přijmout výzvu a postavit se nepřízni osudu. Bojují proti nepřátelům, lidské zlobě a hlouposti... Neobvyklá kniha, na jejíchž stránkách sousedí alchymie s informatikou, dýka z bulatové oceli s kalašnikovem a šavle se používá stejně často jako laptop. Román o přátelství, odvaze, obětování a magii... Tato kniha neobsahuje Jakuba Vandrovce v žádné podobě!... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Kuzynki , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sestřenky. Přihlašte se a napište ho.

mataj
25.12.2023 4 z 5

Docela příjemné překvapení. Tři dívky z různého období se rozhodnou společnými silami vzdorovat nebezpečí. Do toho trocha magie a zajímavá fantasy je na světě.

Leat
18.11.2022 5 z 5

Mě ten příběh tak neskutečně bavil. Já bych si přála další a další díly. Určitě příjemné překvapení a těším se, že si přečtu další autorovy knihy.

FlLys
04.06.2022 4 z 5

Pěkně vymyšleno a napsáno. Jen občas mi přišlo, že to drhne, takové nejasnosti či protiřečení si, je možné že to bylo překladem.
A jinak musím vyzdvihnout materiální stránku knihy. Ač se to možná nezdá, kniha je dobře udělaná z dobrého papíru i inkoustu. dítě mi knihu hodilo do potoka, já si toho hned nevšimla a dobrý, pořád je ke čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sestřenky v seznamech

v dalších seznamech1x