Setkání na konci éry, s vraždou přehled

Setkání na konci éry, s vraždou
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398958/bmid_setkani-na-konci-ery-s-vrazdou-XPq-398958.jpg 4 19 19

Setkání série

V knize Setkání na konci éry, s vraždou, od klasické dvojice české literatury Zdeny Salivarové a Josefa Škvoreckého, se čtenáři opět setkají s hraběnkou Annou Lomnickou. Jako v každé správné detektivce, ani zde nechybí zločin, navíc rovnou ten nejzávažnější. Autorům se podařilo nejen dokonale vykreslit prostředí, ve kterém se děj odehrává, ale také rozehrát se čtenáři jedinečnou hru plnou napětí a překvapení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Setkání na konci éry, s vraždou. Přihlašte se a napište ho.

čef
03.05.2022 4 z 5

Přesložité čtení s mnoha reminiscencemi na bývalé Československo, Amati Krasllice, jazz a hlavně různé typy saxofonů. Také by zde měla být jaksi detektivka, ale nějak jsem ji nemohl najít. Jsou zde sice týpci jako policejní inspektor, který se vyptává i nějaká střelba by se našla, ale jinak to mělo k opravdové detektivce hodně daleko, možná k nějaké nekonvenční, hodně ukecané, s mnoha vedlejšími motivy a opakováním již řečeného. Prostě čtení pro laskavé čtenáře a literární zmlsance, což bohužel nejsem.

zdenaR
23.12.2021 4 z 5

Další ze série detektivek, tentokrát s vyšetřováním pomáhá dcera Anny komtesa Lucie.
Příjemné čtení, trochu jiný styl psaní detektivek mě baví.

rafan65
01.02.2020 5 z 5

Další pěkná kniha ze série detektivek setkání je parádní čtení. Již známá komtesa Lucie a její matka hraběnka Anna vnášejí do příběhu jemnost a krásu.Tato kniha hladí po duši.

Knižní novinky (6. týden)

03.02.2019

Kniha Setkání na konci éry, s vraždou v seznamech

české detektivky a krimi

Autoři knihy