Seznam mých přání přehled

Seznam mých přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216026/mid_seznam-mych-prani-216026.jpg 4 108 108

Jocelyne, řečená Jo, kdysi snila o tom, že bude módní návrhářkou, jenže nakonec prodává v galanterii. Má ráda štíhlé siluety, přitom má do postavy manekýny daleko. Čekala prince na bílém koni, ale přišel Jocelyn, rovněž řečený Jo. Mají dvě děti, o třetí přišli — a tento smutek mezi nimi vše pokazil.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznam mých přání. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
13.08.2023 4 z 5

Od knihy jsem příliš neočekávala, nakonec se mi dostalo milého počtení plné zajímavých myšlenek.
Myslím si, že nejeden z nás se v životě zamyslel, jak by bylo pohádkové vyhrát mega výhru a zbavit se všech starostí.
Autor poukázal, že to nemusí být tak jednoduché.

myrna0868
21.02.2023 5 z 5

přečteno jedním dechem. At už je nám samotný příběh blízký nebo ne, určitě mnohým čtenářům nabízí zamyšlení, co vlastně chceme, na čem nám opravdu záleží ....Knihu napsal muž . A že se mu to povedlo! Určitě vyhledám i další díla tohoto autora

sachista
18.12.2021 4 z 5

Hořkosladká francouzská jednohubka, která pobaví, rozesměje, rozesmutní i potěší. Každý z nás by naložil s pohádkovou výhrou po svém a zcela jistě by každý nedosáhl štěstí a blaženého pocitu. Velmi dobře napsáno na malém prostoru.

Knižní novinky (13. - 20. 10.)

12.10.2013

Kniha Seznam mých přání v seznamech

v Právě čtených2x