Seznam smrti přehled

Seznam smrti
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216633/mid_seznam-smrti-216633.jpg 4 398 398

Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný Kazatel, který radikalizuje mladé muslimy a nabádá je k vraždám.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznam smrti. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (68)

borsalino_csfd
01.10.2024 3 z 5

Za mě asi nejslabší knížka FF. Celkem brzy je odhalen zločinec, což čtenář snadno pozná, a zbytek tvoří technologická převaha a organizační schopnost. Říkal jsem si, počkám na pointu, protože v tom je FF nedostižný. Jenže FF byl tou dobou asi na rybách, a tak to skončilo nanicovatě.

jana277
30.11.2023 3 z 5

Myšlienka zaujímavá, ale veľa dejových línií, niekedy sm sa strácala v postavách.

Radimka
30.09.2023 3 z 5

Tak tohle mě moc nechytlo. Naopak jsem přemýšlela, jestli neodložit, pletly se mi postavy, nechápala jsem souvislosti. Ke konci už to bylo lepší, ale vlastně už teď ani nevím, jak to dopadlo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Seznam smrti v seznamech

v Právě čtených6x