Seznam tajných přání přehled

Seznam tajných přání
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216087/mid_seznam-tajnych-prani-216087.jpg 4 545 545

Brett Bohlingerová si až do svých 34 let žila jako princezna. Ze dne na den ale přichází o všechno, když zjišťuje, že milovaná maminka, majitelka obří kosmetické firmy, ji vynechala ze své závěti. Přesněji – její díl dědictví jí připadne pouze v případě, že dokáže do roka splnit všechna...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznam tajných přání. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (154)

karolly
07.08.2024 4 z 5

Nedavam plny pocet jen proto, ze to na me bylo obcas az prilis smutne. Pribeh byl krasny, promena hlavni hrdinky vitana a prijemna, poslani knihy nadherne, ale obcas uz toho emotivniho vypeti bylo na me moc a proto jednu hvezdicku ubiram. Celkove ale velice pekna kniha s peknou knizni obalkou.

VítVápno
18.11.2023 2 z 5

Bohužel zklamání. Prvních 140 stránek bylo zábavních a vtipných ale od 152 stránky to byla jedna velká nuda nic se tam nedělo. Hlavní hrdinka brett byla ukřivděná všechno jít vadilo že všeho obviňovala svojí mrtvou mámu. To že se Brett chovala jako slepice by nebyl až takový problém kdyby byla kniha zábavná. Skoro každá kapitola mělo okolo 12 až 16 stránek a to je moc ano pokud je kniha zábavná a čtivá tak nevadí že má jedna kapitola 12 stránek. Ale když je kniha nudná tak to vadí. Knihu jsem bohužel nedočetl skončil jsem na straně 190.

Radimka
30.09.2023 2 z 5

Taková americká pohádka pro dospělé, se šťastným koncem a naprosto předvídatelným dějem. Sněhurka je proti tomu těžká realita.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Seznam tajných přání v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x