Sibylino proroctví přehled

Sibylino proroctví
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233588/bmid_sibylino-proroctvi-233588.jpg 4 1 1

Kniha je zpracována na základě různě dochovaných materiálů, obsahuje vlastní proroctví, význam zvěrokruhu čísel a snů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sibylino proroctví. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

lushi
20.12.2016

Mazlak dobře shrnul obsah knihy. Jedná se o proroctví královny ze Sáby (Sibyly). Jedná se o nakladatelský soubor různých vydání a překladů. Z mého pohledu snůška nesmyslů, hodnota informací je navíc podstatně pokleslá vzhledem k tomu, že naklatel vycházel z různých výkladů (a kdoví jakých).

mazlak
15.02.2015 4 z 5

Kniha různých proroctví k různým historickým,ale i současným událostem. Závěr knihy je zaměřen na zahájení zvěrokruhu, bylinkářství, výkladům snů a zhrnutí vývoje člověka od stvoření světa. Je však až děsivé zjištění jak se tato vědma nezmýlila v prorocvích pro doby nám již minulé. Co potom při zjištění proroctví budoucích. Podle těchto zjištění je asi opravdu nejvyšší čas na osobní zamyšlení a změnu stylu života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sibylino proroctví v seznamech