Naostro přehled

Naostro
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96780/naostro-96780.jpg 3 16 16

Simone Kirsch série

< 2. díl

Simone Kirschová, soukromý detektiv, skončila se striptýzem a snaží se nešňupat kokain a držet se na správné straně zákona. Nikdy to však nevydrží moc dlouho. Najme si ji význačný bohatý advokát ke sledování své vzpurné dcery Tamary, která ohrožuje nejen otcovu pověst, ale také nadějnou sportovní kariéru bratra a jeho snoubenky - celebrit z vyšších vrstev s uměleckými sklony.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Jota

Rubdown , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Naostro. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
12.05.2024 4 z 5

Po zdejších komentářích a pár stránkách jsem myslela, že rychle odložím. Nakonec jsem vytrvala a celkem se mi napínavý příběh líbil, zejména když to píše Australanka (podle vlastních zkušeností) a odehrává se v Melbourne.
Přiměřeně erotiky romantické a naštěstí nepříliš erotiky placené, přestože se vše hodně točí kolem sexuálního průmyslu, ale i navazujících šmejdských a patologických praktik. Horší pro mne bylo místy až extrémně vulgární výrazivo, které prostě pořád vyvolávalo opravdu hnusné pocity, takže lze jedině nějak filtrovat a nevnímat, pak 75%.

marcela3655
20.01.2024 4 z 5

Oddychová detektivka...Dobře se četla. ...Mě to celkem i bavilo....Dávám hvězdu navíc ,že to nenapsala spisovatelka ,ale "obyčejná žena"..

zapálenýčtenář
15.05.2022 1 z 5

Víc sexu , víc násilí , víc drog neznamená lepší kniha..
Nevím jak je to s jejím prodejem :o).
Simone zklamala, autorka také.
Čekala bych že se "obuje do jiných bot" než jsou ty taneční..
Že se konečně dozvím i něco jiného než jak velká je touha po sexu či závislost na něm.. a na alkoholu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Naostro v seznamech

Leigh Redhead