Skutečné zločiny po Česku přehled

Skutečné zločiny po Česku
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539690/bmid_skutecne-zlociny-po-cesku.jpg 4 59 59

Mrazivý průvodce českým zločinem za posledních 100 let. Strhující průřez historií českého zločinu od dvojice známých policistů. Elitní vyšetřovatel, který sbírá nejzajímavější české policejní případy, a ředitel Muzea Policie ČR. Kdo jiný by mohl znát zločin lépe? Miloš Vaněček a Radek Galaš pro vás přichystali mrazivou jízdu světem české kriminalistiky 20. století. Sériové vraždy, útěky z vězení, vyšetřování v neobvyklých lokacích – to vše vás čeká v doprovodu autentických fotografií, dobových dokumentů, přepsaných výslechů i detailních náčrtků z místa činu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Skutečné zločiny po Česku. Přihlašte se a napište ho.

hrdinka.j
17.06.2024 4 z 5

Skvělý to bylo. Byla to de facto odborná publikace, nikoliv fikce autora, přímo psaná odborníky. Proto tomu odpovídal i odborný styl, místy trochu těžší na pozornost, ale zajímavé to bylo a stálo za přečtení.

zsykorova
30.03.2024 4 z 5

Občas trochu náročnější na porozumění, ale jinak skvěle zpracováno.

andysek88
30.11.2023 5 z 5

To bylo skvělý! Musím vypíchnout zpracování jednotlivých kapitol, kdy po krimi příběhu následují rozbory pitvy a po ztotožnění vraha i zápisy ze soudních líčení. Miluju. Pro náročnější čtenáře, kteří vyhledávají tuto tématiku? Možná.. Ale stojí za přečtení.

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Skutečné zločiny po Česku v seznamech