Slavnosti krokodýlů přehled

Slavnosti krokodýlů
https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114133/slavnosti-krokodylu-114133.jpg 3 41 41

Sophiino dětství je poznamenáno despektem a pohrdáním, Krokodýlovo, jak Sophie svého manžela nazývá, naopak opičí mateřskou láskou, štědře dotující jeho ničím neopodstatněné sebevědomí. Krokodýl považuje oddací list za doživotní permanentku na teplé večeře a vyžehlené košile, Sophie za vstupenku do ráje. Jejich posvátný svazek navíc koření Krokodýlova žlučovitá matinka... Malé domácí peklíčko, ale spousta humoru a legrace!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slavnosti krokodýlů. Přihlašte se a napište ho.

kadgam
27.07.2022 2 z 5

Mala som dojem, že kniha je súhrnom poznámok, ktoré si pani spisovateľka pripravovala a trochu neusporiadane ich potom vydala ako ucelenú knihu. Viaceré sceny sa opakujú, preskakuje v čase
okrem toho opis správania Krokodíla je pre mňa neuveritelny, že by toto dokázala vydržať vzdelaná žena, ktorá si vie zarobiť na každodenné potreby pre seba a deti

laura
23.03.2022 odpad!

...a máme tu zase matinku. Ach jo.

Tohle je parodie, ne román. Těmi cizími jmény to autorka dokonale pohřbila. Přečíst si jako první tuhle knihu, další už nečtu.

Autorka vlastně vykrádá sama sebe - pořád dokola to samé, jen s mírnými obměnami.

Ach jo.

knihovna22
16.06.2020 2 z 5

Velmi zmatečné neuvěřitelné vyprávění o nešťastném manželství. "Světácká" jména postav spíš k smíchu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slavnosti krokodýlů v seznamech

v dalších seznamech1x