Slepičí polévka pro duši přehled

Slepičí polévka pro duši
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/543388/bmid_slepici-polevka-pro-dusi.png 4 84 84

Audiokniha Slepičí polévka pro duši obsahuje reedici kultovního bestselleru. Napsali Jack Canfield, Amy Newmarková a Mark Victor Hansen. Čtou Lucie Kožinová a Martin Zahálka. Režie Helena Rytířová. První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Její hluboké poselství si vyžádalo překlady do mnoha světových jazyků.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: audiokniha , Audiotéka

Chicken Soup for the Soul, 1993

Interpreti: Martin Zahálka , Lucie Kožinová

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slepičí polévka pro duši. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (17)

janulka1310
09.07.2024 4 z 5

V době, kdy příběhy vyšly poprvé, to bylo něco nového, jiného a pozitivního. Dnes už jsme na tento typ literatury zvyklí a máme široký výběr možností, co číst a co ne. Když se na to podívám z pohledu tehdejší doby, myslím, že to muselo být opravdu bestsellerové dílo plné naděje, víry a odhodlání. I v dnešní době neuškodí si něco takového přečíst, protože pozitivních příběhů není nikdy dost :) Velmi se mi líbilo uvedení každého příběhu citátem.

twix6862
05.06.2024 1 z 5

Achich ouvej. Tohle bylo hodně moc špatný. Víc než půlku těch amerických nábožensko koučovacích patosů nedám. Je mi líto, tenhle vývar mi asi zkysnul

Katka244
03.05.2024 1 z 5

Nebýt čtenářské výzvy, asi bych nečetla. Někdy je potřeba zkusit něco jiného.
Ale tenhle typ literatury asi nemusím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slepičí polévka pro duši v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech1x