Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi přehled

Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204676/slepici-polevka-pro-dusi-o-andelech-IdH-204676.png 5 19 19

Andělé k nám často přicházejí v přestrojení... Kdo z nás by nechtěl potkat svého anděla? Kdo by se nechtěl v životě spolehnout jen na toho svého anděla strážného? Vždyť každý z nás by si jistě vybavil alespoň jednu situaci, kdy by za svého anděla dal všechno na světě. A nejde je o nás. Jde o naše blízké, kterým někdy přes veškerou snahu neumíme poskytnout tu pravou pomoc. Naštěstí jako by tu bylo ještě něco; něco dobrého, co se nachází mimo naše schopnosti i moc. Tato kniha obsahuje 101 překrásných a dojemných příběhů. Některé až nahánějí strach, jiné budí údiv a většina z nich se odehrává na zcela běžných místech, uprostřed reálného života.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Práh

Chicken soup for the soul: Angels Among Us 101 Inspirational Stories of Miracles, Faith and Answered Prayers, 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (4)

kiskuska
22.08.2018 5 z 5

Milé příběhy, které pohladí.

Pierette
04.04.2018 5 z 5

Většina příběhů mě opravdu jak se říká "pohladila po duši" :) Moc hezky napsané, někdy až neuvěřitelné příběhy ze života. Člověk si pak začne uvědomovat sám své vlastní šťastné náhody :) Moc se mi líbily i citáty na začátku každé kapitoly.

DK197
03.05.2016 4 z 5

Kniha, která je celá protkaná vírou v Boha, což ne úplné věřící občas lezlo krkem. "Andělé mezi námi" nemusí dle mého mít s Bohem vůbec nic. Ale co už. Víra, nevíra, Bůh, Nebůh... Ta knížka mě při čtení naplnila takovým klidem, mírem a radostí, že bych ji nejraději četla pořád dokola... :-)

Navíc mi to připomnělo mé vlastní setkání s andělem. Setkání, o kterém ví málokdo, ale na které nikdy nezapomenu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi v seznamech

Autoři knihy

Jack Canfield