Slnko v daždi přehled

Slnko v daždi
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450688/bmid_slnko-v-dazdi-n5O-450688.jpg 4 27 27

Laura je citlivá a vnímavá mladá žena, ktorá nenachádza pochopenie u svojich najbližších príbuzných. Má vlastné predstavy o šťastnom živote, chce sa rozhodovať slobodne a sama. Verí, že sa oplatí bojovať za svoje sny až do posledného dychu. Veď kto nesníva a nebojuje, akoby ani nežil… Turbulentný vzťah s panovačným otcom ju privedie k mnohým zisteniam, ktoré ju zrazia k zemi. Aj vzťah s mužom, ktorého miluje, ju donúti prehodnotiť niektoré priority.Či dokáže vstať a ísť si za svojím šťastím aj naďalej, alebo sa podriadi okoliu, sa dozviete v štrnástej knihe Márie Ďuranovej.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Slnko v daždi. Přihlašte se a napište ho.

Danka1975
12.04.2024 3 z 5

Koupeno za účelem dovolené, přečteno před dovolenou za dvě pozdní odpoledne. Nenáročné, příjemné čtení,kde mozkovým buňkám dáte taky volno. Nicméně pro zniňovaný účel byl splněn.

Damaj
21.08.2022 3 z 5

Lehké oddechové čtení pro 1 letní večer. Tak nějak neurazí ani nenadchne. Má sice několik zápletek, ale v podstatě ani jedna není dořešena.

Dandy1
12.03.2022 3 z 5

Příběh ze života na jeden večer. Pobavil, řekla jsem si, že to mám doma naštěstí mnohem lepší a brzo na něj zapomenu.

Knižní novinky (37. týden)

06.09.2020

Kniha Slnko v daždi v seznamech