Sloboda přehled

Sloboda
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491728/bmid_sloboda-y1e-491728.jpg 4 23 23

Spočiatku sa zdá, že Sam Berger získal všetko. Odpustenie bývalej manželky, svoje dve deti z prvého manželstva, novú lásku aj spoločné dieťa. Lenže život je občas vrtkavý a Sam veľmi rýchlo prichádza na to, že to, čo má v hrsti, si musí vedieť aj udržať. Pri honbe za vlastným šťastím sa Sam zapletie do ďalšieho napínavého prípadu. Tentoraz je v hre ruská mafia a únos bývalej prostitútky Nadje. Sam má presne 74 hodín na to, aby ju našiel skôr, než ju popravia. S vyšetrovaním mu znova pomáha Molly Blomová, ktorá však vie viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Prečo je Nadja taká dôležitá a čo ju spája s Molly? A kto je záhadný Plukovník? Majster zápletiek aj tentoraz prináša psychologicky prepracovaný kriminálny príbeh plný napätia a neočakávaných zvratov, ktorý nedokážete pustiť z ruky.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Feiheten, 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sloboda. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

hrusisek
06.08.2024 3 z 5

První polovinou knihy jsem se protrápila, bylo tam přesně to, co hodně severských detektivek nabízí - nechybí mafie, prostituce, drogy, peníze - tedy trochu nuda a nic, o čem bych už nečetla. Pak ale nastal jakýsi zlom, od kterého jsem se nemohla odtrhnout, a vyeskalovalo to nečekaných koncem. Jsem zvědavá na pokračování.

jiri9568
22.09.2023 5 z 5

Opět dobře čitelné a napínavé. Už se těším na další díl od daného autora v dané sérii Tání

konicekbily
14.02.2023 4 z 5

Zápletku autor vymyslel pěknou, až moc hezkou, provedení zvládl mistrně - čte se to dobře, ale pro můj prožitek potřebuji, aby se děj - aspoň něco z něj - mohlo skutečně udát. A zde těch okamžiků, které se vymykají realitě, je spousta, že mi to hlava nepobrala. Autor knihu napsal pro sebe, méně již pro mne.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Sloboda v seznamech