Sloužili vědě a vlasti: Evropští účastníci rakousko-uherské výpravy do Afriky MUDr. Emila Holuba 1883-1887 přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/539542/bmid_slouzili-vede-a-vlasti-evropsti-ucastnici-rakousko-uher.jpg 0 0 0

Autor se v této publikaci věnuje pátrání po osudu členů druhé výpravy Dr. Emila Holuba na africký kontinent. Na sklonku roku 1883 se z Evropy na jih Afriky vypravila osmičlenná expedice. Na rozdíl od Emila Holuba a jeho ženy byli a jsou zbývající členové expedice témeř zapomenuti. Kdo bylo oněch šest mužů, v roce 1883 odhodlaných vydat se spolu s E. Holubem na černý kontinent, z nichž tři se z Afriky nevrátili?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sloužili vědě a vlasti: Evropští účastníci rakousko-uherské výpravy do Afriky MUDr. Emila Holuba 1883-1887. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sloužili vědě a vlasti: Evropští účastníci rakousko-uherské výpravy do Afriky MUDr. Emila Holuba 1883-1887 v seznamech

Kniha zatím není zařazena v žádném seznamu (Přečtené knihy, Právě čtené,...)

cestovatelé výpravy a expedice jižní Afrika Emil Holub, 1847-1902

Jaromír Tlustý
česká, 1971
2018  93%Jan Nepomuk hrabĕ Harrach
2022  %Sloužili vědě a vlasti: Evropští účastníci rakousko-uherské výpravy do Afriky MUDr. Emila Holuba 1883-1887