Šmalcova abeceda přehled

Šmalcova abeceda
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322477/bmid_smalcova-abeceda-gon-322477.jpg 5 30 30

Poznávat roztodivný svět skrze Abecedu se děti učily odedávna. Sekorovy štafličky coby A a Bábu břichatou si při psaní velkých liter nejeden z nás vybaví. Petr Šmalec nám konečně nabízí novou verzi. Děti se formou zábavné a nikdy nekončící hry naučí nová slova i nové situace. Obrazové tabule dávají prostor imaginaci malým čtenářům, pro která se písmena mají stát novým světem i otázkám asistujících rodičů. Hádanky na každé stránce rozvádějí či doplňují příběhy, které autor rozehrává v obrazech. Básně současných mladých básníků nejen ilustrují po svém, ale zároveň nabízejí dítěti první dotek "opravdové poezie". Pro děti od čtyř let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šmalcova abeceda. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Zemlja
28.08.2023 5 z 5

Graficky nádherná kniha s mnoha nápady na hádanky a luštění.

adela2316
15.08.2023 5 z 5

Tak toto je opravdu pecka! Jsem z knihy nadšená ja sama a děti též. Nádherné vtipné ilustrace, hádanky (někdy těžší;-)), a bezva básně. Jsem tak ráda, že jsem v mém oblíbeném knihkupectví v mém milovaném Táboře koupila tuto knihu, ač jsem držela původně v rukách jinou, když jsme opět z Moravy vyjeli do Čech na vejlet :-D

Pružinka
25.09.2022 5 z 5

Super kniha! Děti na ni nedají dopustit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2005 - Nejkrásnější české knihy roku (Knihy pro děti a mládež – 1. místo)

Kniha Šmalcova abeceda v seznamech

v dalších seznamech6x