Sme-l nesme-l : neverending smelodrama přehled

nehodnoceno
Sme-l nesme-l : neverending smelodrama
https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 0 0 0

Na uvod treba povedat, ze ste svedkami prvej emailovej dramatickej tvorby. Emailova hra, to tu este snad nebolo ? Tato surealisticko-recesisticka drama vznika a bude mapovat sukromny zivot nasho diskusneho klubu Sme-l a preto je viac menej urcena jej clenom, ale aj navstevnici s vytrestenymi ocami, ktori nechapu o co ide su na tejto stranke vitani... Svojim sposobom ma tato hra aj ucinok liecebnej psychodramy, ked sa problemy v skupine vyostruju. Proste je to blbaren na kvadrat. Uvazujeme o jej javiskovom inscenovani na doskach SND. Tato hra sa nikdy neskonci...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sme-l nesme-l : neverending smelodrama. Přihlašte se a napište ho.

freejazz
16.12.2019

toto sa nedá hodnotiť a komentovať, pretože som to zažil v priamom prenose aj s reakciami ľudí, ktorí sa po sme-l ocitli aj v tejto dráme. knihu má len zopár šťastlivcov, samozrejme, aj s venovaním od Jara. naozaj netuším, ako by to vyzeralo, keby vyšla ešte raz, vo väčšom náklade pre širší okruh čitateľov, veľa momentov v nej je totiž „neprenosných“, ľuďom zvonku ťažko vysvetliteľných.
odporúčam zohnať a prečítať každému, kto si chce pripomenúť atmosféru rokov 1997 - 1999.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sme-l nesme-l : neverending smelodrama v seznamech

Autorovy knížky