Smrt v převleku přehled

Smrt v převleku
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494062/bmid_smrt-v-prevleku-cFJ-494062.jpg 4 41 41

Vraždy v Midsomeru série

Detektivní román tvoří součást série Midsomerských vražd. Skupinka podivínů spřízněných s hnutím New Age si za své útočiště vybrala staré tajemné alžbětinské sídlo ve vesnici Compton Dando. Zde dojde k chladnokrevné vraždě: obětí je jeden z členů komunity. K případu je povolán šéfinspektor Barnaby a mladý seržant Troy. Dvojice detektivů, kterou čeští čtenáři dobře znají z televizní obrazovky, rozplétá složité předivo případu, utkané na pozadí bizarního prostředí pseudonáboženského společenství a poklidného chodu středoanglické vesnice.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Knižní klub

Death in Disguise, 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt v převleku. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

pepa4081
28.01.2023 3 z 5

Hóóódně dlouhý úvod. Naštěstí jsem se docela bavil všemi těmi žvásty. Jinak tradičně slušné počtení.
Uspokojivé.

Mirek240
20.06.2021 3 z 5

Uprimne nemam moc rad knihy, ktere se odehravaji v techto zvlastnich komunitach, protoze to nutne vede k dlouhym popisnym pasazim o ulohach jednotlivych clenu. Pokud se v pribehu zeovna nevyskytovali Barnaby s Troyem, tak to bohuzel pro me bylo trosku nudne. Celkove ale musim rict, ze dobra zapletka, pribeh i rozuzleni. Ale nemelo to takove to tempo modernich detektivek, ale zaroven ani atmosferu tech klasickych. Ze 3 midsomerskych knih, ktere jsem zatim cetl, tuto hodnotim zatim nejhure, ale urcite si prectu i zbyvajici dily a mozna mrknu i na starsi dily serialu :)

konicekbily
22.01.2020 3 z 5

Zvláštní komunita tomuto dílu dává tomuto dílu série komediální nádech. Mne si tím autorka ale nezískala, moc se mi to nelíbilo. TV seriál nesleduji, nemohu porovnávat. Další knihu autorky si přečtu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt v převleku v seznamech

v Právě čtených1x