Soused na zabití přehled
Lucie Adamová
Sousedi série
1. díl
Když Maddie poprvé narazí na Aleka (doslova), věci jdou rychle z kopce. Někdo by dokonce mohl říct, že je to nenávist na první pohled. Přestože v normálním životě se nemůžou vystát, v online světě to mezi nimi pořádně jiskří. Škoda že netuší, že si píšou spolu. Maddie je odhodlaná soustředit se na rozkvétající romanci s dokonalým QB, ale navzdory věčným hádkám se jí Alek dostává stále hlouběji pod kůži. Hranice mezi nenávistí a přitažlivostí brzy přestává být zřejmá a Maddie se musí rozhodnout - má zvolit bezpečnější možnost v podobě online přítele, nebo naplno propadnout sousedovi z pekel, který nakonec asi nebude tak špatný? A co se stane, až zjistí, že se jedná o stejnou osobu?... celý text
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soused na zabití. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (35)


Soused na zabití je svieža a zábavná romantická komédia, ktorá môže zaujať vtipnými dialógmi a nečakanými zvratmi. Príbeh od nenávisti k láske je síce predvídateľný, no dokázal si udržať moju pozornosť. Autorka tu dobre vykreslila dynamiku dvoch protikladov, ktorých vzťah srší iskrami a napätím. Nesľubujem, že o mesiac si budem pamätať na zápletku príbehu, ale knihu odporúčam ako ideálnu voľbu na oddychové čítanie pre vyznávačov ľahkých romantických príbehov.


“Některé věci nám nejsou souzené nehledě na to, jak moc si je přejeme.
Maddie je úspěšná spisovatelka, která se stěhuje do nového bytu. Jejím sousedem je Alek. První jejich setkání proběhne v kavárně, kde do sebe doslova narazí. Tehdy ještě netuší, že jsou sousedé. Toto setkání odstartuje, jak jejich vztah ve skutečnosti bude vypadat - doslova se nesnáší a nemůžou se vystát. Shodou náhod se oba registrují do on-line seznamky a začnou si spolu psát. Ani jeden netuší, že se jedná o jejich souseda. A právě v tomhle on-line světě jim to maximálně funguje.
Myslela jsem si, že větší nenávist bude ze strany Aleka, ale podle mě byl opak pravdou. Maddie ho absolutně odsoudila jako neurvalého, neměl ani šanci ani příležitost ji přesvědčit o opaku. Maddie mě tím docela štvala, že všechnu vinu vždycky házela na Aleka. Taky byla hrozně vztahovačná - no zkrátka moc jsem si k ní cestu nenašla. Občas se na můj vkus chovala dětinsky. Víc mě tedy bavil Alek, který občas uznal svou chybu a hlavně se snažil - to byl jiný level.
Je to román pro ženy, takže je jasné, jak tenhle příběh od nenávisti k lásce dopadne. Pro mě jsou takové knihy příjemná změna a stejně tak tomu bylo i teď. Bavilo mě jejich chatování a taky scény ke konci, kdy si konečně uvědomili, jak to vlastně mezi sebou mají.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Soused na zabití v seznamech
v Právě čtených | 3x |
v Přečtených | 196x |
ve Čtenářské výzvě | 41x |
v Doporučených | 7x |
v Mé knihovně | 153x |
v Chystám se číst | 94x |
v Chci si koupit | 10x |
v dalších seznamech | 2x |
(tato data se aktualizují 1x za hodinu.)
Autorovy další knížky
2011 | ![]() |
2021 | ![]() |
2024 | ![]() |
2022 | ![]() |
2022 | ![]() |
Super kniha, dobře se čte. Občas mi trochu vadilo chování hlavní hrdinky, ale jinak to je skvělá oddechovka.