Sousedé z čísla 9 přehled

Sousedé z čísla 9
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468486/bmid_sousede-z-cisla-9-UaG-468486.jpg 3 42 42

Když se do vedlejšího domu nastěhují Gavin a Lou, získají Sara a Neil nadmíru zajímavé, lehce chaotické a poněkud excentrické sousedy – a zanedlouho i blízké přátele. Společné večeře, dlouhé hovory nad vínem, sdílené radosti, starosti i tajemství se stávají součástí života obou dvojic. Může však mezi bohémskou Lou a „obyčejnou“ Sarou existovat skutečné přátelství? Hranice mezi obdivem, závistí a žárlivostí je tenká a pod slupkou bezstarostných sousedských vztahů bublá napětí a číhají temné motivy.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

The People at Number 9 , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sousedé z čísla 9. Přihlašte se a napište ho.

Pavlína2019
02.12.2023 1 z 5

Škoda, kniha mě navnadila. Ale ne, zhruba po čtvrtině odkládám.

niknikita
13.03.2023 5 z 5

Příběh, kterých kolem sebe můžeme vidět stovky a všichni protagonisté by mohli být klidně i našimi sousedy.
Já knihu a její autorku chválím především za čtivost a uvěřitelnost, za barvité postavy a charaktery, takže za mne spokojenost ...a především - bavila jsem se.

Aneleh
28.09.2020 2 z 5

Málokdy dávám tak málo hvězdiček, ale bohužel tato kniha mě nijak zvlášť nezaujala a nic mi nedala. Měla jsem co dělat, abych dočetla, snad jen proto, že jsem čekala alespoň nějaký zajímavý závěr. Stalo se ale jen to jediné snadno předvídatelné. Saru jsem nechápala, jak kvůli sousedům si tak mohla zcela zničit svůj vlastní život, do té doby celkem spokojený. Knihu doporučit nemůžu, i když je čtivě napsaná, vlastně je o ničem.

Sousedé z čísla 9 - Felicity Everett

12.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Kniha Sousedé z čísla 9 v seznamech