Španělský úsvit přehled

Španělský úsvit
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520621/bmid_spanelsky-usvit-1Ed-520621.jpeg 4 19 19

Pozoruhodný román o rodinných poutech, nových začátcích a o tom, že nikdy není pozdě doufat v druhou šanci. Baxter Shaw se až příliš brzy stane vdovcem. Aby se mohl naplno věnovat své dceři Mie, opustí slibnou hudební kariéru. Vyrovnat se se smrtí mámy a manželky není vůbec snadné. Baxter tápe a neví, jak čelit minulosti, zatímco Mia začíná mít stále větší problémy se sebeovládáním. Nečekané zjištění však zavede otce i s dcerou do Španělska. Rustikální vily, olivové háje, romantické východy slunce… Co na Baxtera a Miu čeká v zemi vášnivého flamenca a divokých býčích zápasů?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

A Spanish Sunrise, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Španělský úsvit. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

whiolet
18.07.2024 3 z 5

Na můj vkus má kniha pomalé tempo a ze Španělska tam toho bylo málo.

Szilvia1
27.02.2024 5 z 5

Španělský usvit je smutná kniha,ale navzdory tomu se mi líbila.Začátek příběhu se vleče,ale od té chvíle,když odjedou do Španělska už je příběh pěkný.V příběhu je i rodinné tajemství,které ke konci vyplave na povrch a má pěkný konec.Je tady i láska,ale má víc podob.Byla to pěkná knížka,doufám že od autora bude i další.

Přečtu
15.01.2024 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Rodinné tajemství, romantický příběh, který je zasazen do prostředí španělského venkova. Popis prostředí mě úplně zlákal k návštěvě Španělska:)

Instinkt, Dům tisíce šepotů (32. týden)

06.08.2023

Kniha Španělský úsvit v seznamech