Spící město přehled

Spící město
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141803/bmid_spici-mesto-v14-141803.png 3 179 179

Spící město série

Vydejte se na dobrodružnou cestu do světa, kde všichni rodiče spí a kde začíná nemilosrdný boj o přežití dětí ve světě ostatních dospělých...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spící město. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (45)

marketa3815
06.07.2024 5 z 5

Knížku četla naše devítiletá dcera, hodnotí ji jako moc dobrou, dobrodružnou.

LuciaSangster
16.06.2024 3 z 5

Jestli čekáte něco jako Hunger games, tak to fakt ne :D
Když se mi do rukou dostala takhle kniha, tak bych nečekala, že to bude první propadák tohohle roku pro mě.
Anotace zněla skvěle. Kdo by si nechtěl přečíst příběh o tom, jak jeho rodiče usnou a on zůstane sám? Věděla jsem, že je český i zahraniční film, takže to musí být super no ne?
Děj byl sám o sobě zajímavý. Rodiče, kteří spí a nikdo neví proč. Děti se musí o sebe postarat nebo se dostanou do škol, kde se o ně postarají. Ze začátku opravdu zajímavě zpravované.
Kde tedy nastává zádrhel? První u chování dětí. Byly až moc přehnané reakce a charaktery. Mohlo mi to přijít kvůli tomu, že já dítě ještě nemám. Takže to maminkám nebo otcům může přijít normální.
Tahle kniha je spíš pro mladší publikum než dospělé. Nápad opravdu dobrý, ale zbytek mě bohužel nebavil. Knihu jsem celou nedočetla. Prostě to nešlo, a to já málo kdy knihy nedočítám.
Můžete se podívat na film stejnojmenný nebo si pustit audioknihu, která je hezky zpracovaná.

Zemlja
14.04.2024 3 z 5

Líbil se mi nápad - co se začne dít, když rodiče nelze vzbudit. Autor se nebál ukázat v knize, která je asi spíš pro mládež, kam až to někteří ne zrovna morálně zdatní mohou dotáhnout.

Knižní novinky (31. týden)

01.08.2021

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Kniha Spící město v seznamech