Spolubydlící přehled

Spolubydlící https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413598/bmid_spolubydlici-sQE-413598.jpg 4 1301 1301

Muž a žena sdílejí postel - přitom se nikdy nepotkali Tiffy Moorová potřebuje levné bydlení, a to rychle. Leon Twomey žije v bytě s jednou postelí, má noční směny a potřebuje peníze. Jejich přátelé si myslí, že jsou šílení, ale jde přece o dokonalé řešení: Leon přes den přebývá v bytě, zatímco Tiffy je v práci, a ona tam zase tráví čas večer a v noci. Nepotkávají se, přesto spolu začnou navazovat vztah prostřednictvím vzkazů na lístečcích, které si v bytě nechávají. Brzy se ale ukáže, že jejich uspořádání nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Flatshare , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spolubydlící. Přihlašte se a napište ho.

Aileena
předevčírem 4 z 5

Příjemná romantická oddychovka, bez zbytečně rozpitvávaných erotických scén. Mohla by mít o sto stránek méně, ale četla se i tak docela dobře. Jediné, co mi lezlo na nervy a rušilo při čtení byla přímá řeč se jmény mluvících. (Leon: ...bla...bla ; Já: ...bla...bla ; Gerty: ... atd.) Věřím, že by to autorka zvládla i bez tohoto paskvilu a lépe. Střídání vypravěčů mám ráda, takže až na tu úchylku s přímou řečí fajn čtení.

KerliDepp
20.05.2024 3 z 5

Ze začátku mě děj nadchl ale postupem mé nadšení upadalo. Děj se odehrává skrze pohled Leona a Tiffy avšak kapitolky natolik krátké, že jsem se občas ztratila v tom za koho to vlastně čtu. Od poloviny sentimentální drama a tak trochu ubrečené. Pohodová kniha, která neurazí ale ani mě nějak zvlášť neoslovila. Podle hodnocení tady jsem jí dávala mnohem větší šance.
SPOILER! Nechápu proč vůbec Richie řešil z vězení nějaké rádoby zásnuby a musel tak udobřovat dva lidi nehledě na to, že situaci autorka vykresluje tak jako by u toho snad byl i osobně. A našlo by se i více takových scén přitažených za vlasy.

essene
18.05.2024 5 z 5

Moc pěkné,zajímavý děj -doporučuji

10 právě čtených knih podle uživatelů (prosinec)

16.12.2019

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

16.09.2019

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019

Kniha Spolubydlící v seznamech

v Právě čtených27x
v Přečtených1 795x
v dalších seznamech17x

milostné romány romantika psychická traumata zfilmováno – TV seriál spolubydlící

Beth O’Leary
britská, 1992