Správná pětka na záhadném vrchu přehled

Správná pětka na záhadném vrchu
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411522/bmid_spravna-petka-na-zahadnem-vrchu-6rj-411522.jpg 5 178 178

Správná pětka / Slávna 5 série

Prázdninové dobrodružství se vším všudy! Kopec, který svým tvarem připomíná klobouk, a proto dostal jméno Buřinka, je plný záhad a tajemství. Podaří se Pětce odhalit, proč se v jeskyni ozývají strašidelné zvuky, proč z malého letiště pod Buřinkou startují letadla v noci uprostřed bouřky a co se děje na motýlí farmě?

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Go to Billycock Hill, 1957

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Správná pětka na záhadném vrchu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

MM_Master
07.08.2024 2 z 5

Pánafera, ježiškove husličky, kamaráti, to vám bolo úžasné prázdninové dobrodružstvo. Keby som to čítal v roku 1986, keď som mal deväť rokov, tak by som bol z toho celý hotový. Ašak dnes, vo veku štyridsať sedem rokov, tomuto detskému príbehu dám len tri slabšie hviezdičky.

Jessybelle
02.08.2022 5 z 5

Tento díl se mi líbil, je to pro mě oddechovka, takový malý návrat do dětství. Přivedla jsem k těmto knihám své děti. Nejstarší už je čte po několikáté.

pepa4081
20.06.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Správná pětka na záhadném vrchu v seznamech

v dalších seznamech2x