Srdcové eso přehled

Srdcové eso
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332820/mid_srdcove-eso-cxD-332820.png 5 2 2

Kniha vzpomínek Miloslava Součka, jednoho z nejlepších soutěžních a motokrosových jezdců poválečného Československa, nás přenese do doby, kdy motocykly domácí výroby Jawa, ČZ a ESO patřily k absolutní světové špičce a kdy na nich jezdili skuteční nadšenci a opravdoví závodníci s obrovskou touhou proslavit naše motocyklové značky na všech kontinentech. Výpravná publikace je doplněna desítkami dosud nepublikovaných fotografií z bohatého autorova archívu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdcové eso. Přihlašte se a napište ho.

Auto999
29.07.2021 5 z 5

Úžasně napsaná kniha o životě člověka, který to z chudých poměrů dotáhl až na továrního tzn. profesionální závodníka motokrosu a soutěží u firmy ESO Divišov. Přesně popsané závody mistrovství ČSSR, Evropy i světa, různé problémy ve vývoji terénních motocyklů a dále i tehdejší doba. Myslím, že s trochou více štěstí a lepšími rozhodnutími tehdejších vedoucích českého motocyklového sportu to pan M. Souček mohl dotáhnout až na mistra světa. Přečteno jedním dechem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Srdcové eso v seznamech

v dalších seznamech1x

motokros motocyklový sport enduro (motocyklový sport)

Autorovy knížky

Miloslav Souček