Srdcové záležitosti přehled

Srdcové záležitosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361423/bmid_srdcove-zalezitosti-SXM-361423.jpg 4 8 8

Po úspešnej knihe Taktne o tráviacom trakte je tu ďalšia publikácia, ktorá ponúka vedecké poznatky príťažlivou formou. Jej autorom je mladý študent medicíny a venuje sa v nej svojej srdcovke – srdcu. Kniha vás oboznámi s najdôležitejším orgánom v našom tele tým najzábavnejším spôsobom! Dozviete sa, ako by ste sa mali správať k svojmu srdcu, aby ste si ho udržali v dobrej kondícii a zdravé čo najdlhšie, zistíte, že zlomené srdce sa nevyskytuje len v románoch, ale že takýto syndróm naozaj existuje a dočítate sa aj to, ako vás sex dokáže uchrániť pred aterosklerózou. Johannes Hinrich von Borstel (nar. 1988) študuje medicínu v Marburgu, pracuje ako záchranár a od roku 2013 úspešne vystupuje na vedeckých súťažiach Science Slam, v ktorých mladí vedci preberajú úlohu hercov a publikum úlohu poroty.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Slovart (SK)

Herzrasen kann man nicht mähen , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Srdcové záležitosti. Přihlašte se a napište ho.

domihruzkova
15.07.2021 4 z 5

Kniha plná informací o našem srdci. Dozvíte se, z čeho se skládá, jak funguje, čím mu prospíváme, ale i čím škodíme.
Místy je to popsáno dost odborně, ocenila bych ještě hlubší vysvětlení.
Sem tam jsou pro lepší pochopení i nákresy.
Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Srdcové záležitosti v seznamech

Autorovy knížky