Děla u Cassina přehled

Děla u Cassina
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215335/bmid_dela-u-cassina-4m4-215335.jpg 5 31 31

SS Wotan série

Bojem vyčerpaný a otřesený zbytek úderného pluku SS Wotan drží vrchol, tyčící se nad italským městem Cassino, proti nemilosrdným útokům kombinovaných spojeneckých sil. Nejprve přišli Američané, pak neohrožení sikhové a nakonec britská pěchota.

Literatura světová Romány Válečné
Vydáno: ekniha , Baronet

Guns at Cassino, 1975

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děla u Cassina. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

cepice
29.09.2018 4 z 5

Drsné, krvavé, ale ne však příliš smutné. Občas by si kniha zasloužila delší popis daných situací. Celkově jsem byl však se čtivou knihou nadmíru spokojený.

dearkiki
28.11.2017 5 z 5

Krvavé, drsné, snad ještě víc než obvykle... I když v tomto případě, ne všechny ztráty byly na škodu, že? Je pravda, že tenhle příběh mi zůstal ještě dlouho po přečtení v myšlenkách. Samozřejmně ,jako ostatní Kesslerovy knihy, můžu tuto jen doporučit.

Pejpr
11.01.2017 4 z 5

Musím se přiznat, že kniha u Děla u Cassina mi přišla jiná, než jako ostatní Kesslerovky. Obrana cecků je popsána opravdu skvěle a i na Kesslerovy poměry hodně brutálně a realisticky, což je velké plus. Na druhou stranu charakter postavy Kuna von Dodenburga mi přišel také úplně jiný, než v přechozích knihách, což je zase velké mínus. Nejen, že Kuno zde vypadá jako fanatickej SSák, ale přišlo mi také, že je o dost hloupější než Kuno z jiných knih. Skoro to vypadá jako kdyby tohle nepsal Kessler.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Děla u Cassina v seznamech

v dalších seznamech2x