Kočka, která cítila krysu přehled

Kočka, která cítila krysu
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2473/bmid_kocka-ktera-citila-krysu-661f69985e3b1.png 4 45 45

Kočičí krimi série

Podle Jima Qwillerana není nic horšího než zůstat na suchu, bez pomoci. A přesně to se mu stalo, když v Moose County uhodilo rekordní sucho. Zaskočilo ho to a po několika požárech historických objektů místních šachet i ohromilo. Místní většinou soudí, že je to počasím, avšak Qwilleran se domnívá, že jde o žhářství. A když pak po záhadném výbuchu dojde i k hrůzostrašné vraždě, začne se intenzivně pídit po odpovědích. Naštěstí Koko vytuší pravdu i na dálku.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Příběhy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Smelled a Rat, 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka, která cítila krysu. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (9)

Booky84
28.08.2024 5 z 5

Opět příjemné čtení pohodové detektivky, kde nestříká krev a nevrší se mrtvoly. Koko opět řádí a Yum Yum to snáší svým vlastním způsobem. Líbilo se mi, jak si J. Q. dokáže dělat legraci a klidné plynutí knihy.

Jara.v
01.12.2022 5 z 5

Opět čtivý díl této skvělé série. I když je to detektivka, tak to není agresivní krvák. Roztomilá Yum Yum a velice chytrý Koko tady dostali více prostoru a o to víc mě tento díl bavil. Qwilleran si úžasně dobírá Polly a celková atmosféra knihy je úžasná.

Česneksmedem
20.04.2022 4 z 5

Kdo má rád potoky krve nebo má alergii na kočky, rychle pryč! My ostatní si to budeme nadále užívat.
Koko sice trochu zlobí a občas vřeští, ale to jenom proto, že ví víc než my.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočka, která cítila krysu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x