Stavitelé přehled

Stavitelé https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405093/bmid_stavitele-aac-405093.jpg 4 81 81

Zjizvená tvář. Zlomené křídlo. Ukradená země. Jejich poslední práce nedopadla dobře... Léta plynou, šrámy se hojí, vzpomínky ale čím dál víc hořknou. Zvířata z Kapitánovy družiny přežila, musela se ale začít držet při zemi. Pomalu si budovat nový život a snažit se zapomenout na prohranou válku. Nyní se ale všechno změní. Kapitán cítí ve vouskách, že čas pro pořádnou odplatu konečně dozrál.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Builders , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stavitelé. Přihlašte se a napište ho.

Ailee
08.05.2023 4 z 5

Na tak krátký příběh to nebylo špatné. Byl zvláštní, přímočarý, se zvláštním ale osobitým stylem vyprávění. A na to, jak malo času jsem měla na seznámení se s postavami, si mě celkem snadno získali. Pokud nechcete nic náročného a pitřebujete změnit na chvíli styl knih, které obvykle čtete, jdou Stavitelé dobrou volbou

Jankaa
16.08.2022 5 z 5

Boží jednohubka. Délka akorát, postavy i na tom málu propracované, historie naznačená... Jsem nadšená a chci víc prosím!

Roscata
03.09.2021 5 z 5

Já tyhle divnoknihy zbožnuju.

Stavitelé jsou jednoduchý, krátký ale syrový a silný příběh, který si budete muset ze střípků informací tak trochu poskládat sami. Navíc je plný zajímavých a skvěle napsaných charakterů a já bych se vůbec nebránila nějakému dalšímu dílu z tohoto světa. Je to asi miliontá variace na téma pomsty a cti, ale tak dobře a svěže napsaná že vám to nebude vůbec vadit.

Milujete-li Tarantina, jděte do toho.

IG: zrzi_cte

Knižní novinky (16. týden)

14.04.2019

Kniha Stavitelé v seznamech