Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí přehled

Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220186/bmid_steve-jobs-muj-zivot-ma-laska-me-pr-MMJ-220186.jpg 3 20 20

Zpověď Jobsovy bývalé přítelkyně a matky jeho odmítané dcery Intimní pohled na život Steva Jobse z pera matky jeho prvního dítěte, dcery Lisy, nabízí vzácnou možnost nahlédnout do Jobsových méně známých let. Steve Jobs byl pozoruhodný muž, který chtěl prostřednictvím technologie sjednotit svět. A Chrisann Brennanová to ví lépe než kdokoli jiný. Poznala Steva na střední škole. Už tehdy věděl, že to v životě dotáhne daleko, že má na víc než ostatní a že má úspěch na dosah ruky. Kniha Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí vypráví velmi lidský příběh Jobsova vzestupu na vrchol z autorčiny jedinečné perspektivy jako jeho první přítelkyně, kamarádky, partnerky v rodičovství a stejně jako mnoho jiných objektu jeho krutosti. Brennanová s nadšením vypráví o idealistickém mladém muži, jehož poháněla touha změnit svět, o mladém otci, jenž popřel své vlastní dítě, a o člověku, který podcenil sílu lásky. Memoáry Chrisann Brennanové odkrývají lidskou stránku velkého mýtu Jobs. Je to kniha, která vám bez příkras, ale i bez zatrpklosti vylíčí skutečného Steva Jobse. Zaplňte prázdnou mezeru v životopise Steva Jobse. (zdroj: https://www.kosmas.cz/knihy/197961/steve-jobs-muj-zivot-ma-laska-me-prokleti/)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí. Přihlašte se a napište ho.

speciale88
28.04.2022 1 z 5

Bohužel jsem nedocetla. Nějak se mi neslo knihou prokousat.

DomYell
15.07.2021 2 z 5

Zpusob napsani je dobry, obsah... Tezko rict.. Muze byt vyborny, ale psany emocemi, takze bod dolu. Rozhodne to muj osobni nazor na SJ nezmenilo a stale je to ten vyjetej hipik s vizi a bez srdce :D

Dela111
06.07.2018 2 z 5

Kniha je nazvaná "Steve Jobs....", ale je především o životě Chrisann Brennanové - od chvíle, kdy s ním chodila, do doby dopsání knihy. Spousta kapitol nemá se Stevem Jobsem nic společného. Je to spíš taková jednostranná emoční zpověď paní Brennanové. Je vidět, že byl její celoživotní láska, v knize také občas naznačuje, že i ona pro něj znamenala nejvíc... Je tam spousta neobjektivních úvah.
Pokud máte zájem si přečíst kvalitní životopis Steva Jobse, doporučuji "Steve Jobs" od Waltera Isaacsona.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí v seznamech

v Právě čtených1x