Stín olivovníku přehled

Stín olivovníku
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424563/mid_stin-olivovniku-hmg-424563.jpeg 4 105 105

Dnes si můžete koupit on-line téměř všechno. Ruthie Collinsová se rozhodla pro statek v Itálii. Když se Ruthie jednoho dne probudí a zjistí, že získala vysněný italský statek, její život se doslova obrátí vzhůru nohama. Okamžitě nasedne do auta a vydá se na cestu vstříc novému dobrodružství. Jakmile ale dorazí na místo, její romantické představy berou brzy za své. Vysněný dům je spíše polorozpadlá usedlost a sbližování se s novými sousedy, k nimž patří i bouřlivák Marco Bellanuovo, také není právě nejjednodušší. Romantický příběh plný vtipných situací od bestsellerové autorky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

The Olive Branch , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stín olivovníku. Přihlašte se a napište ho.

radana3582
04.04.2024 4 z 5

Oddychovka, ale velmi příjemná a ne úplně hloupá jako treba Moje léto v Řecku.

sidonka
09.12.2023 4 z 5

Za okny sníh a mrazivo a tak bylo příjemné pobýt chvilku v Itálii s Ruthii a Markem, milý příběh o hledání se a vztazích

Siegrid
16.04.2023 3 z 5

Po Vůni španělských třešní jsem sáhla po Stínu olivovníku a zjistila jsem, že je to napsáno jak přes kopírák:-). Španělsko se mi líbilo více, Stín olivovníku už pro mě nebyl nijak zajímavý. Ale přesto díky za knihu Vůně španělských třešní, která se mi líbila. Uvidíme, jestli jí překoná Za italským snem.

Knižní novinky (45. týden)

03.11.2019

Kniha Stín olivovníku v seznamech