Strašidelné příběhy přehled

Strašidelné příběhy
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529932/bmid_strasidelne-pribehy-659fee16e4c41.jpg 4 5 5

Seznamte se s nejďábelštějšími postavami klasické literatury, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech! Mlhou obestřená vřesoviště, sklepení, která v temných zákoutích skrývají víc, než byste čekali, hřbitovy, kde z hlíny vylézají nejenom červi. Výběr strašidelných příběhů a ukázek z děl, která předznamenala dnešní horory, vás seznámí s nejďábelštější mi postavami, jaké kdy vznikly. Nádherně ilustrované zlověstné příběhy z pera Edgara Allana Poea, Charlese Dickense, Mary Shellyové a dalších slavných autorů, jsou mrazivým čtením pro dlouhé večery. Doporučeno pro čtenáře 10+.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Pikola

Classic Ghost Stories, 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strašidelné příběhy. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (2)

Tomas@S
22.09.2024 4 z 5

Některé příběhy znám, některé jsou jen jako ukázky. Některé docela překvapily kvalitou. Pěkná úprava knihy. Za mne to je kvalitní počin.

hippiesak
10.04.2024 1 z 5

Pro děti slabota, každou jednu povídku jsem je musel přesvědčovat, aby vydržely do konce. Jsou to staré historické povídky, které dětem dnes již nic neříkají. Příběh: nuda. Prostředí: nuda. Napětí: nuda. Sorry.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strašidelné příběhy v seznamech

v Právě čtených1x