Stříbrná zátoka přehled

Stříbrná zátoka
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461961/bmid_stribrna-zatoka-Mm8-461961.jpg 4 1735 1735

Liza McCullenová se nikdy nedokázala odpoutat od minulosti. Ale nedotčené pláže a uzavřená komunita obyvatel australského přímořského městečka Silver Bay jí nabízí svobodu a bezpečí, po nichž tolik touží – když už ne pro sebe, tak pro svou desetiletou dcerku Hannah. Jenomže pak přijede Mike Dormer, ubytuje se v rozpadajícím se hotýlku legendární lovkyně žraloků a shodou okolností také Liziny tety Kathleen a veškerý klid a mír Silver Bay a vlastně vše, na čem Lize záleží, je rázem v ohrožení. Tenhle škrobený límeček z Londýna chce totiž z hotýlku a zálivu, jenž skýtá útočiště velrybám, udělat prosperující turistické letovisko. A i když je to přesně ten typ člověka, kterého by Liza měla nenávidět, tak co nevidět začne ohrožovat i Lizino rozhodnutí znovu se nezamilovat do někoho, kdo si to vůbec nezaslouží...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Silver Bay , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stříbrná zátoka. Přihlašte se a napište ho.

Ludmila91
15.06.2024 5 z 5

Krásný příběh.

mia.com
26.05.2024 3 z 5

Takove typicke romanticke drama, ale tentokrat prodchnute tajemstvim a situovane v australskem primorskem mestecku. No tema velryb a delfinu na me bylo moc drsne, to jsem preskakovala. A cela zapletka byla takova zvlastni. Nejak me to proste nedostalo. Staci jednou precist a za chvili zapomenu.

Vlaďkaa4
15.02.2024 4 z 5

První půlka mě moc nebavila a pak jsem to přečetla jedním dechem. Zápletka byla trochu průhledná. Nic méně jako romantické odreagování. Ok

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stříbrná zátoka v seznamech

v Právě čtených33x