Stručná historie dobytí Pluta přehled

Stručná historie dobytí Pluta
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454577/bmid_strucna-historie-dobyti-pluta-JnE-454577.jpg 5 2 2

Sci-fi povídky z blízké i vzdálené budoucnosti. Hlavní hrdinové jsou Češi, kteří dokáží typicky českým přístupem k věci řešit i problémy vesmírných rozměrů. 27 sci-fi povídek zpravidla humorného zaměření.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stručná historie dobytí Pluta. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Laifaner
26.01.2021 5 z 5

Touhle knihou si, podle předmluvy, chtěl autor udělat radost - mně ji udělal určitě a ještě jsem se náramně bavil! Vy byste se nebavili - ve vesmíru, kde Češi hrají skoro první housle? A jak si jistě dovedete představit, ne vždy je z toho zbytek světa nadšený. Ale to už je jeho problém.
Každopádně se u každé povídky pochechtáváte, přitopí i časté odkazy na české reálie, narážky na známé osobnosti nebo česká mazanost. A vtáhnou vás i společné detaily napříč více povídkami, například kosmodrom v Bechyni nebo český převratný vynález, raketový pohon ALARM (Akademický Levný Atomový Raketový Motor), vedlejší produkt výzkumu vlivu elementárních částic na tlející biomasu.
No řekněte, nezní to úžasně?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stručná historie dobytí Pluta v seznamech