Stručné sportovní vzpomínky ze čtyř světadílů a vzpomínky ze šesti protektorátních žalářů které prožil mistr Gustav Frištenský přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446272/bmid_strucne-sportovni-vzpominky-ze-ctyr-Yms-446272.jpg 0 0 0

Gustav Frištenský, světový sportovní rekordman, který docíll za 50 let své činnosti 10.000 vítězství. Těmto úspěchům přihlíželo přes 25 milionů nadšených diváků všech národů.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stručné sportovní vzpomínky ze čtyř světadílů a vzpomínky ze šesti protektorátních žalářů které prožil mistr Gustav Frištenský. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stručné sportovní vzpomínky ze čtyř světadílů a vzpomínky ze šesti protektorátních žalářů které prožil mistr Gustav Frištenský v seznamech

Autorovy knížky

1949  0%Stručné sportovní vzpomínky ze čtyř světadílů a vzpomínky ze šesti protektorátních žalářů které prožil mistr Gustav Frištenský