Sukulenty a jejich pěstování přehled

Sukulenty a jejich pěstování
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54081/bmid_sukulenty-a-jejich-pestovani-655a51872211c.jpg 4 2 2

Celobarevná publikace představuje čtenáři zhruba 1000 druhů nesporně atraktivního zástupce rostlinné říše, jehož pěstování má u široké veřejnosti stoupající tendenci. Je to ostatně patrné i z rozšiřující se nabídky obchodů. Zájemci o sukulenty v knize najdou všechny podstatné informace týkající se možností jejich pěstování, doprovázené množstvím názorných barevných fotografií. Na své si přijdou začínající i pokročilější pěstitelé, budou tu jak nejčastěji pěstované rostliny, tak i rarity, vzácnosti a unikáty. Autor knihy je zakladatel sbírky sukulentů v pražské botanické zahradě Na Slupi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sukulenty a jejich pěstování. Přihlašte se a napište ho.

Amarok
29.06.2012 5 z 5

Je až neuvěřitelné, kolik fotek a informací autor dovedl nacpat do této tenké knížky. Samozřejmě, že se tam zdaleka nevešlo vše, co by tam člověk rád našel, ale to je vzhledem k počtu stran jasné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sukulenty a jejich pěstování v seznamech

rostliny, flóra sukulenty pěstování rostlin

Jaroslav Ullmann
česká, 1951