Šumava objektivem zoologa přehled

Šumava objektivem zoologa
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223117/bmid_sumava-objektivem-zoologa-223117.jpg 5 7 7

Autor nás zve na návštěvu do říše šumavských živočichů. Kouzelné fotografie doplněné popisnými texty, tématicky členěné do čtyř kapitol (les, voda, pole - louky, lidská sídla) nás seznamují s druhy šumavské fauny a prostředím, v němž žijí. Nouze není ani o veselé a vtipné příhody. V příbězích autor hojně čerpá z vlastních zkušeností zoologa záchranné stanice pro šumavská zvířata, kterou dlouhá léta provozuje na Kašperských Horách.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šumava objektivem zoologa. Přihlašte se a napište ho.

Zuzka12627
26.07.2021 5 z 5

Velice krásná kniha. Úžasné fotografie a popisky. Velmi doporučuji tuto knihu každému.

Péťa1950
22.09.2018 5 z 5

Druhý komentář po přečtení knihy. Nádherné barevné fotografie doplněné textem, který udává základní informace o jednotlivých druzích. Výskyt,rozmnožování, potrava atd.Kapitoly jsou děleny podle výskytu, les, voda , pole, louky, pastviny, lidská obydlí.Upozornění na ohrožené druhy.Člověk jako nepřítel(zásahy do krajiny, pěstování nevhodných plodin, mechanizace),na druhé straně člověk ochránce.
A pro zajímavost, kdo víte, že káně je rodu ženského, takže "vidím káni" a ne káně?

Péťa1950
23.07.2018 5 z 5

Autora znám od mládí, velký nadšenec, původně učitel. Našel se v něčem jiném a dobře udělal. Doufám, že se mi podaří knihu sehnat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šumava objektivem zoologa v seznamech

Šumava zvířata, fauna

Autorovy knížky