Svadobná noc přehled
Sophie Kinsella (p)

Lottie sa chce veľmi vydať. Pravdaže, za toho pravého. Je presvedčená, že jej priateľ ju každú chvíľu požiada o ruku. Keď sa tak nestane a ona zrazu stretne svoju prvú lásku, rozhodne sa konať. Vydá sa za Bena, lásku spred pätnástich rokov, hneď a zaraz, bez zásnub a zbytočných ceremónií. Má iba jednu podmienku: budú sa milovať až po uzatvorení manželstva. Je to dokonalý plán. Na druhej strane... Fliss, Lottina sestra, sa práve rozvádza a nechce, aby jej mladšia sestra urobila rovnakú chybu ako ona. Rozhodne sa Lottie prekaziť manželstvo a prenasleduje novomanželov na romantickej ceste až na grécky ostrov. Lottie prežije svadobnú noc, na ktorú nikdy nezabudne. Alebo radšej zabudne?... celý text
Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: 2013 ,Originální název:
Wedding Night, 2014
více info...
Můj komentář
Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svadobná noc. Přihlašte se a napište ho.
Nové komentáře (46)


Tak tohle bylo hodně špatné. Dvě hlavní hrdinky se chovají jako drůbež, nevím, která je horší. Ben je taky pěkný blbec. Snad jen Lorcan a Richard nakonec udělali sympatická rozhodnutí. Jinak v průběhu celé knihy v podstatě nad každou postavou kroutím hlavou. Bylo to absurdní, stupidní a vůbec ne vtipný. Pardon :D Ale nemohu jinak. Za přečtení to určitě nestojí, alespoň za mě.


Taková romantika neromantika. Knižka měla docela originální příběh, přestože byl chvílema až trochu moc praštěnej a možná přitaženej za vlasy. Říkala jsem si, že něco z toho není úplně reálný, ale tak co, je to fakt taková easy oddechovka, která nikoho neurazí. Možná, pokud nejste úplný suchaři, se u některých pasáží zasmějete nahlas, vtip tomu teda rozhodně nechybí.
Není to žádná oscarovka, ale pobaví a jestli máte rádi romantiku, vztahy, single rodičovství, rozvody,m partnerství atd, tak určitě do toho.
Související novinky (0)
Zatím zde není žádná související novinka.
Citáty z knihy (0)
Zatím zde není žádný citát z knihy.
Kniha Svadobná noc v seznamech
v Přečtených | 215x |
ve Čtenářské výzvě | 12x |
v Doporučených | 3x |
v Mé knihovně | 127x |
v Chystám se číst | 68x |
v Chci si koupit | 14x |
v dalších seznamech | 1x |
Autorovy další knížky
2007 | ![]() |
2012 | ![]() |
2002 | ![]() |
2012 | ![]() |
2015 | ![]() |
Nesedlo mi to. Obě hlavní hrdinky byly dost pitomé, nepodařilo se mi si k nim najít nějaký vztah. Bena jsem odhadla hned v začátku, že to nebude až tak horké. Dočetla jsem, nerada nechávám nedočtenou knížku, ale fakt nic moc.