Svatba se koná přehled

Svatba se koná
https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74350/bmid_svatba-se-kona-Aaz-74350.jpg 4 6 6

Rozverný společenský román o svatbě, z níž mělo i nemělo sejít... Tash pracuje na koňské farmě a jezdí dostihy, Niall je filmový herec. Jejich vztah trvá už delší dobu, ale není nijak intenzivní. Jednou si Tashina babička všimne prstýnku na vnuččině prstě a má za to, že je zásnubní. Omyl jí nikdo nevyvrací; Niallovi to přijde jako skvělý nápad a ihned ohlásí svatbu. Jak se termín blíží, oba si uvědomují, že jejich svazek šťastný nebude. Rodina se už ale pustila do svatebních příprav a vše komplikuje i zájem bulvárního tisku a televize. Navíc Tash právě objevuje, že její představu o partnerovi naplňuje spíš někdo jiný. Svatbu s Niallem však nelze odvolat, hosté si ji přejí. Mají ji mít. Svatba bude!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Well Groomed , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatba se koná. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
25.11.2020 5 z 5

Super bláznivá kniha :-) ,naprosto me bavila.

marwinmh
29.05.2016 1 z 5

Dočetla jsem to jen proto, že to byl vánoční darek od manželovy babičky. Ani jedna z postav mi nebyla sympatická a bohuzel ani styl psaní mi nesedl.

kika 13
26.12.2012 3 z 5

Zamotaná historie a překvapení pro všchny kdo je vlastně nevěsta.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatba se koná v seznamech

Fiona Walker
anglická, 1969