Svět je kouzelná hra energií : kniha, která léčí a inspiruje. 2. díl přehled

Svět je kouzelná hra energií : kniha, která léčí a inspiruje. 2. díl
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/168939/svet-je-kouzelna-hra-energii-kniha-ktera-leci-a-inspiruje-2-dil-168939.jpg 5 1 1

Soustavnou prací s automatickou kresbou vytvořila Alena Vychodilová systém, kterým lze odhalit podstatu problému. Důvody, proč se věci v životě dějí určitým způsobem, jsou velmi různorodé a nezáleží na tom, zda se jedná o vztahy, zdraví, nebo práci. Některé z důvodů sahají daleko - až do minulých životů, jiné mají svůj počátek v dětství nebo rodině. Vyřešte své problémy pomocí automatické kresby. Autorka v tomto dílu trilogie Svět je kouzelná hra energií přidává nový prvek - aktivní změnu energií prostřednictvím automatické kresby i změny myšlení. Kniha je doplněna řadou textů, které ukazují, že složitosti života lze řešit poměrně jednoduchým způsobem.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svět je kouzelná hra energií : kniha, která léčí a inspiruje. 2. díl. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svět je kouzelná hra energií : kniha, která léčí a inspiruje. 2. díl v seznamech